TK20P1R00JE
MFR.Part #
TK20P1R00JE
JLCPCB Part #
C3461150
Package
TO-220-2
Description
1Ω 20W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS