TK20P10K0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TK20P10K0JE
JLCPCB Part #
C3378772
Package
TO-220-2
Description
10kΩ 20W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS