TGHPV7R50KE
MFR.Part #
TGHPV7R50KE
JLCPCB Part #
C2620495
Description
600W 7.5Ω ±10% ±250ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS