TGHPV1R00KE
MFR.Part #
TGHPV1R00KE
JLCPCB Part #
C2620420
Description
1Ω 600W ±10% ±250ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS