TGHDV270RJE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TGHDV270RJE
JLCPCB Part #
C7067988
Package
SOT-227-2
Description
100W 270Ω ±100ppm/℃ ±5% SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS