TFSSE10K0FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TFSSE10K0FE
JLCPCB Part #
C5797109
Package
SMD,21x10.5mm
Description
-40℃~+155℃ 1.5W 10kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,21x10.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS