TFSE680RJE
MFR.Part #
TFSE680RJE
JLCPCB Part #
C3545720
Package
Plugin,21x10.5mm
Description
-55℃~+200℃ 1.5W 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,21x10.5mm Through Hole Resistors ROHS