TFSE27K0JE
MFR.Part #
TFSE27K0JE
JLCPCB Part #
C3362991
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 1.5W 27kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS