TFSB750RJE
MFR.Part #
TFSB750RJE
JLCPCB Part #
C3417858
Package
Plugin,11x5.5mm
Description
-55℃~+200℃ 500mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,11x5.5mm Through Hole Resistors ROHS