TEH70M100RJE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TEH70M100RJE
JLCPCB Part #
C19344049
Package
TO-247
Description
100Ω 70W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-247 Through Hole Resistors ROHS