TEH140MR050FE
MFR.Part #
TEH140MR050FE
JLCPCB Part #
C2643530
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+175℃ 140W 50MΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS