TEH140M50R0FE
MFR.Part #
TEH140M50R0FE
JLCPCB Part #
C3356806
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 140W 50Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-247 Through Hole Resistors ROHS