TEH140M10K0FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TEH140M10K0FE
JLCPCB Part #
C3541160
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 140W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-247 Through Hole Resistors ROHS