TEH100M10R0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TEH100M10R0JE
JLCPCB Part #
C2642457
Package
TO-247-2
Description
100W 10Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS