TDH35PR300J
MFR.Part #
TDH35PR300J
JLCPCB Part #
C7399659
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 300mΩ 35W Thick Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount