TDH35P75R0JE
MFR.Part #
TDH35P75R0JE
JLCPCB Part #
C4353180
Package
TO-263(D2PAk)
Description
-55℃~+150℃ 35W 75Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-263(D2PAk) Chip Resistor - Surface Mount ROHS