TDH35P20R0FE
MFR.Part #
TDH35P20R0FE
JLCPCB Part #
C3941242
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 20Ω 35W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS