TDH35H300RJE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TDH35H300RJE
JLCPCB Part #
C4222620
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 300Ω 35W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS