TCH35PR330J
MFR.Part #
TCH35PR330J
JLCPCB Part #
C19472588
Description
-55℃~+175℃ 330mΩ 35W Thick Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors