TCH35PR240J
MFR.Part #
TCH35PR240J
JLCPCB Part #
C19321211
Description
-55℃~+175℃ 240mΩ 35W Thick Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors