TCH35PR220J
MFR.Part #
TCH35PR220J
JLCPCB Part #
C19462170
Description
-55℃~+175℃ 220mΩ 35W Thick Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors