TCH35P1R50J
MFR.Part #
TCH35P1R50J
JLCPCB Part #
C19556815
Description
-55℃~+175℃ 1.5Ω 35W Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors