TCH35P1R00JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TCH35P1R00JE
JLCPCB Part #
C2641912
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+175℃ 1Ω 35W Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS