TCH35P1R00J
MFR.Part #
TCH35P1R00J
JLCPCB Part #
C19508680
Description
-55℃~+175℃ 1Ω 35W Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors