TCH35P150RJ
MFR.Part #
TCH35P150RJ
JLCPCB Part #
C19429619
Description
-55℃~+175℃ 150Ω 35W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors