TCH35P100RJE
MFR.Part #
TCH35P100RJE
JLCPCB Part #
C2641866
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 35W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS