TCH35P100RJ
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TCH35P100RJ
JLCPCB Part #
C19431680
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 35W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors