TBH25PR050JE
MFR.Part #
TBH25PR050JE
JLCPCB Part #
C3479548
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+150℃ 25W 50mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS