TBH25P2K70J
MFR.Part #
TBH25P2K70J
JLCPCB Part #
C19394762
Description
-55℃~+150℃ 2.7kΩ 25W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors