TBH25P1K00J
MFR.Part #
TBH25P1K00J
JLCPCB Part #
C19283138
Description
-55℃~+150℃ 1kΩ 25W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors