TBH25P150RJE
MFR.Part #
TBH25P150RJE
JLCPCB Part #
C2641622
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+150℃ 150Ω 25W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220AC Through Hole Resistors ROHS