TBH25P10R0J
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TBH25P10R0J
JLCPCB Part #
C19403738
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 25W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors