TBH25P100RJ
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TBH25P100RJ
JLCPCB Part #
C19603278
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 25W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors