TAH20P4K70JE
MFR.Part #
TAH20P4K70JE
JLCPCB Part #
C2648126
Package
TO-220-2
Description
20W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS