TAH20P3K90JE
MFR.Part #
TAH20P3K90JE
JLCPCB Part #
C3497192
Description
20W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS