TAH20P10K0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TAH20P10K0JE
JLCPCB Part #
C2641828
Package
TO-220-2
Description
10kΩ 20W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS