TAH20P10K0J
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TAH20P10K0J
JLCPCB Part #
C19515877
Package
TO-220
Description
10kΩ 20W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors