TA810PW75K0JE
MFR.Part #
TA810PW75K0JE
JLCPCB Part #
C2648043
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 10W 75kΩ ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS