TA810PW4R70JE
MFR.Part #
TA810PW4R70JE
JLCPCB Part #
C2648132
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 10W 4.7Ω ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS