TA810PW1R00JE
MFR.Part #
TA810PW1R00JE
JLCPCB Part #
C2642726
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 10W 1Ω ±450ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS