TA810PW1R00J
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA810PW1R00J
JLCPCB Part #
C2648199
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 10W 1Ω Thick Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS