TA810PW15R0JE
MFR.Part #
TA810PW15R0JE
JLCPCB Part #
C3540791
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 10W 15Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS