TA310PA270RJ
MFR.Part #
TA310PA270RJ
JLCPCB Part #
C2647760
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 10W 270Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Power-Chip Through Hole Resistors ROHS