TA305PA680RJE
MFR.Part #
TA305PA680RJE
JLCPCB Part #
C2647394
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 5W 680Ω ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS