TA305PA2K50JE
MFR.Part #
TA305PA2K50JE
JLCPCB Part #
C2647433
Description
-55℃~+180℃ 2.5kΩ 5W ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS