TA305PA1R00JE
MFR.Part #
TA305PA1R00JE
JLCPCB Part #
C3520096
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 1Ω 5W Thick Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS