TA305PA100RJE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA305PA100RJE
JLCPCB Part #
C2647389
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 100Ω 5W ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS