TA303PA470RJE
MFR.Part #
TA303PA470RJE
JLCPCB Part #
C3548727
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 3W 470Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Power-Chip Through Hole Resistors ROHS