TA303PA1R00J
MFR.Part #
TA303PA1R00J
JLCPCB Part #
C2647494
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 1Ω 3W Thick Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS