TA303PA1K50JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA303PA1K50JE
JLCPCB Part #
C2647470
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 1.5kΩ 3W ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS